Planowane mioty

********************************************WIOSNA/LATO 2024

DEWI Rosa Polonica & CASPER Midollyk

 

Na przełomie wiosny i lata tego roku planujemy krycie naszej DEWI Rosa Polonica (AGGI Wind Wild x FABIOLA K-9 Border Unit) słowackim reproduktorem CASPREM Midollyk (PIKKO Policia Slovakia x BARBY Azanus).
Miot I będzie powtórzeniem udanego skojarzenia z Miotu F z 2022 roku łączącego dwie linie hodowlane, które doskonale sprawdziły się w miocie G Rosa Polonica.
W rodowodach rodziców znajdziemy doskonałe psy: Drago Equidius, Honza Okal, Car z Kostolianskiej Cesty, Hess Skocicka samota, Vito vom Waldwinkel.
DEWI Rosa Polonica jest suką z ogromnym „will to please”, z wysokimi popędami, czystą głową. Jest przy tym bardzo sprawna fizycznie. Filmiki z jej udziałem można oglądnąć na naszym kanale YT.
CASPER Midollyk to pies zrównoważony, z wysokimi popędami, nieagresywny.
Z tego skojarzenia spodziewamy się szczeniąt nastawionych na współpracę z człowiekiem, stabilnych, o wysokich, ale nie przekręconych popędach, czystych głowach, bardzo dobrych do prac węchowych.
Psy z tego skojarzenia winny się sprawdzić zarówno w sportach, jak i w pracy użytkowej.
Szczenięta w Rosa Polonica odchowywane są w warunkach domowych. Przeprowadzamy wczesną stymulację neurologiczną oraz testy predyspozycji szczeniąt.
Na trzecim zdjęciu jeden z psów Miotu F.
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU